Čokolády Jordi´s

Degustace a prodej

Příběh čokolád Jordi´s 

Malé nahlédnutí do historie vzniku firmy

POCTIVÁ ČOKOLÁDA - lék na duši

Na počátku byli dva - Jiří Stejskal a Lukáš Koudelka. Dříve čokoládu ani moc nejedli. Jirka pracoval jako šéfkuchař, Lukáš je bývalý "ajťák". Kdysi pracovali     ve stejné hospodě, ale chtěli něco víc - být svými pány.  V létě roku 2010 v Hradci Králové založili Salón čokolády - Jordi's chocolate, kam dováželi ze světa kvalitní čokolády a nabízeli je stejným nadšencům.        S nápadem vyrábět vlastní, kvalitní čokoládu (ručně, poctivě   a v malém množství) se jim otevřel neuvěřitelný svět, který je uchvátil.

Po usilovné práci a vzdělávání sebe i zákazníků           v oblasti OPRAVDOVÉ čokolády se jim podařilo počátkem roku 2012 vybudovat malou manufakturu na výrobu čokolády od kakaového bobu po tabulku. Od konce první republiky byli první, kdo se o něco takového pokusil.

První kakaové boby přišly z Ecuadoru, dnes již objednávají kvalitní boby z Madagascaru, Venezuely, Mexika či Hondurasu. Velice totiž záleží na tom, odkud boby pocházejí, kdo a jak se   o ně staral - stejně jako u surovin pro nejlepší druhy vín či kávy.

To však samo o sobě nestačí - kvalita zpracování bobů je dalším nezbytným krokem k tomu, aby milovníci čokolády dostali jen to nejlepší.

Základní přikázání Jordi´s by tedy mohla znít kupříkladu takto:

  • Máslo kakaové nenahradíš tukem jiným, levnějším ..
  • Neosladíš čokoládu cukrem řepným a nepřesladíš ...
  • Nepoužiješ kakaa alkalizovaného, nepřidáš emulgátory či stabilizátory ...
  • Veškeré použité přísady jen té nejvyšší kvality zvolíš ...
  • Nepolevíš v přísném sledování kvality za všech okolností ...

Jen tak vám může JORDI´S CHOCOLATE nabídnout  k ochutnání a vychutnání čokolády různých druhů, chuťových variací a tónin, čokolády vytvořené          s láskou a péčí v samém středu Evropy - v malém východočeském městečku Třebechovice pod Orebem.

Prodejnu najdete přímo v historickém centru Hradce Králové - ve Špitálské ulici. Zde můžete ochutnat         i horkou čokoládu, kvalitní kávu, několik druhů pralinek či zmrzlin. A samozřejmě zde najdete veškerý sortiment Jordi´´´s

*******

JORDI´S

www.jordis.cz 

https://www.facebook.com/Jordischocolate


Degustace čokolád Jordi´s  

+ má aktuální nabídka

Přijďte ochutnat na degustaci, nebo si objednejte oblíbené laskominy domů


                   Aktuální  informace o chystaných degustacích najdete v

  Kalendáři akcí

                      a na FB: Čokolády Jordi´s - degustace a prodej