Snoubení vína a čokolády

Pojďte s námi objevovat nový svět kombinací chutí lahodné čokolády a kvalitních vín!

     Víno a čokoláda - večer plný chutí!

Čokoláda se dobře snoubí s portskými víny,      červenými víny plnějších chutí, ale také s bílými víny        s vyšší cukernatostí.

      Pečlivě vybíráme vhodná kvalitní vína z Čech        a Moravy, často pod "dohledem" zkušeného sommeliera,  a zařadíme je do degustačního listu.        Jako poslední nabídneme lahodné portugalské Portské. K vínům napárujeme citlivě zvolené druhy čokolád. To nám ale nebrání občas experimentovat přímo na degustaci! Tak objevujeme nové, nečekaně překvapivé kombinace chutí. 


Tato degustace je určena pro knihovny, kulturní střediska, kavárny či vinotéky, jako zpestření víkendových pobytů, oslav, firemních akcí apod.

Doporučený max. počet účastníků je 25.

Cenovou nabídku zašlu na vyžádání. Délku trvání degustace, počet vzorků vín i čokolád a konečnou cenu lze upravit po dohodě "na míru" objednavatele.

               Aktuální termíny Snoubení vína a čokolády najdete zde:

Kalendář akcí

Milá paní Krčálová,

děkujeme za včerejší setkání, které zejména v současné situaci skvěle zvedlo náladu všem zúčastněným. Snoubení pečlivě vybraného vína s chuťově neuvěřitelně vyšperkovanými čokoládami Jordi´s nám nalilo do žil potřebnou dávku živé vody! Už teď se těšíme na příště a doufáme, že se březnové čokoládové seance stanou v Plané tradicí. Jak už bylo řečeno včera večer, není nad pravidelné opakování a Vaše znalosti a zaujetí pro kvalitní čokoládu jsou velmi inspirativní a následováníhodné :-)

Se srdečným pozdravem Dáša Havelková a Vendula Vyhnalová (v zastoupení všech účastníků), Městská knihovna Planá nad Lužnicí, 2.3.2022