Píseň ženského srdce

Na námi milovanou roubenku manželů Novotných, která se nachází jednom z menších krkonošských údolí Lysečinského potoka v Dolních Lysečinách u Horního Maršova, jezdíme celkem pravidelně už od roku 2014. Na jaře a na podzim se setkáváme            v kruhu žen a věnujeme se všemu potřebnému, co aktuální situace přináší či otvírá        v každé z nás. V bezpečném prostoru zkoumáme příčiny našich těžkostí i možnosti,    co s nimi chceme a můžeme dělat. Pomocí konstelací skládáme střípky svých příběhů v podpůrný léčivý proud energie, který nás vyživuje, pomáhá v přijetí toho, co bylo    a zároveň propojuje všechna naše Já - ať už prožila cokoliv.

Sebe-přijetí se tak místo běžné fráze stává prožitou tělesnou zkušeností.

Už nemusíme být dokonalé, skvělé a nejlepší! Je na čase ubrat tlak a nároky na sebe.  Co když "být dobrá" je DOST? Co když nám vůbec nechybí "práce na sobě",             ale nedostává se nám jemnosti a láskyplné péče o sebe? Co když MÁME NA MÍŇ - abychom si to MÍŇ mohly parádně prožít a užít - uvolněně, radostně, s vědomým kontaktem se svým tělem a pocity?

Pak se můžeme i lépe propojit s ostatními - bez studu, strachu z blízkosti, obav              z odmítnutí či zranění . Můžeme si vychutnat vnější i vnitřní pohodu, spoustu uvolňujícího smíchu, ale i společné stolování, pauzy na skvělou kávu, lebedění si        na peci, procházky po lukách, anebo jen obyčejné chvíle s tváří obrácenou k slunci...