MARCELA KRČÁLOVÁ

Prožitkové semináře, Rodinné konstelace, Čokolády Jordis´

Čokolády Jordi´s

jordis marcela krcalova 3jordis marcela krcalova 2

POCTIVÁ ČOKOLÁDA – lék na duši

Na počátku byli dva – Jiří Stejskal a Lukáš Koudelka. Dříve čokoládu ani moc nejedli. Jirka pracoval jako šéfkuchař, Lukáš je bývalý „ajťák“. Kdysi pracovali ve stejné hospodě, ale chtěli něco víc – být svými pány. V létě roku 2010 v Hradci Králové založili Salón čokolády - Jordi's chocolate, kam dováželi ze světa kvalitní čokolády a nabízeli je stejným nadšencům. S nápadem vyrábět vlastní, kvalitní čokoládu (ručně, poctivě a v malém množství) se jim otevřel neuvěřitelný svět, který je uchvátil.

jordis kluci jordis marcela krcalova

Po usilovné práci a vzdělávání sebe i zákazníků v oblasti OPRAVDOVÉ čokolády se jim podařilo počátkem roku 2012 vybudovat malou manufakturu na výrobu čokolády od kakaového bobu po tabulku. Od konce první republiky byli první, kdo se o něco takového pokusil.jordis logo

První kakaové boby přišly z Ecuadoru, dnes již objednávají kvalitní boby z Madagascaru, Venezuely, Vietnamu či Hondurasu. Velice totiž záleží na tom, odkud boby pocházejí, kdo a jak se o ně staral – stejně jako u surovin pro nejlepší druhy vín či kávy.

To však samo o sobě nestačí – kvalita zpracování bobů je dalším nezbytným krokem k tomu, aby milovníci čokolády dostali jen to nejlepší.

Základní přikázání Jordi´s by tedy mohly znít kupříkladu takto:

  • Máslo kakaové nenahradíš tukem jiným, levnějším ..
  • Neosladíš čokoládu cukrem řepným a nepřesladíš ...
  • Nepoužiješ kakaa alkalizovaného, nepřidáš emulgátory či stabilizátory ...
  • Veškeré použité přísady jen té nejvyšší kvality zvolíš ...
  • Nepolevíš v přísném sledování kvality za všech okolností ...

Jen tak vám může JORDI´S CHOCOLATE nabídnout k ochutnání a vychutnání čokolády různých druhů, chuťových variací a tónin, čokolády vytvořené s láskou a péčí v samém středu Evropy – v malém východočeském městečku Třebechovice pod Orebem.

Prodejnu najdete přímo v historickém centru Hradce Králové – ve Špitálské ulici.

Zde můžete ochutnat i horkou čokoládu, kvalitní kávu, několik druhů pralinek či zmrzlin. A samozřejmě zde najdete veškerý sortiment Jordi´s.

*******
JORDI´S 

www.jordis.cz 

Jordis

 

Copyright © 2021  Marcela Krčálová - Průvodce osobním rozvojem

 

Webovky pro Vás